Firma

Oferta

Projekty unijne

 

W 2010 roku stworzyliśmy dział którego zadaniem jest przygotowanie projektów POKL ukierunkowanych na szkolenia, kursy zawodowe, zajęcia dodatkowe oraz staże dla szerokiego grona beneficjentów.
Dzięki pracy kompetentnych i zaangażowanych osób w krótkim czasie udało nam się pozyskać środki na realizacje przygotowanych przez nas projektów POKL.
Nawiązaliśmy również współpracę z wieloma firmami i instytucjami dzięki której możemy sprawnie realizować nasze projekty.
Jednocześnie zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkie zainteresowane firmy i instytucje które chciały by pozyskać środki UE na rozwój swój, swoich pracowników, uczniów lub inny cel.

W okresie minionych 14 lat działalności firmy zrealizowaliśmy lub obecnie jesteśmy w trakcie realizacji 35 projektów.

 

 

O nas

Firma Lean Tech od 11 lat zajmuje się szkoleniami, kursami, pozyskaniem środków UE i realizacją projektów finansowanych przez UE. Posiadając kompetentny i zaangażowany zespół kompleksowo realizujemy projekty na które pozyskujemy dofinansowania. Przez ponad dekadę istnienia naszej firmy nawiązaliśmy współpracę z dziesiątkami gmin, powiatów oraz podległych im szkół. Zapraszamy do współpracy.