Firma

Oferta

Projekty unijne

 

W 2010 roku stworzyliśmy dział którego zadaniem jest przygotowanie projektów POKL ukierunkowanych na szkolenia, kursy zawodowe, zajęcia dodatkowe oraz staże dla szerokiego grona beneficjentów.
Dzięki pracy kompetentnych i zaangażowanych osób w krótkim czasie udało nam się pozyskać środki na realizacje przygotowanych przez nas projektów POKL.
Nawiązaliśmy również współpracę z wieloma firmami i instytucjami dzięki której możemy sprawnie realizować nasze projekty.
Jednocześnie zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkie zainteresowane firmy i instytucje które chciały by pozyskać środki UE na rozwój swój, swoich pracowników, uczniów lub inny cel.

W okresie minionych 10 lat działalności firmy zrealizowaliśmy lub obecnie jesteśmy wrakcie realizacji 25 projektów.

 

Projektowanie - Grawerowanie - Wycinanie

W 2019 roku  powołany do życia został kolejny dział naszej firmy zajmujący sie usługami grawerowanie i wycinania ploterami laserowymi dla branży meblowej, motoryzacyjnej oraz budowlanej.

Nasi projektanci tworzą własne wyroby i wzory, a także dostosowują wzory do potrzeb klientów.

Posiadane przez nas urządzenia zapeniają wysokiej jakości grawerowanie i wycinanie w:

- sklejce,

- drewnie,

- szkle,

- skórze,

- materiałach skóro podobnych, 

- pleksi

- kartonie

W niedługim czasie planujemy otwrcie sklepu internetowego z naszymi produktami.

 

O nas

Firma Lean Tech od 8 lat zajmuje się wdrożeniami i szkoleniami w tematyce LEAN, KAIZEN i 5S. Oferujemy szkolenia dla firm i zapewniamy kompleksowe doradztwo z zakresu wdrożenia Warsztatów Kaizen.

Jest to autorski program zawierający najlepsze techniki wybrane z Programów 5S, Lean Manufacturing i Kaizen.

Nasz program wdrożeniowy powstał w czasie wieloletnich prac.

Jego prostota i łatwość, z jaką podnosi zaangażowanie wszystkich pracowników firmy sprawia, że efekty są niemalże natychmiastowe.

Uniwersalność tego programu sprawia, że można go wdrożyć w każdej gałęzi przemysłu.

Firmy, które do tej pory skorzystały z naszych usług w niedługim czasie, przy minimalnych kosztach osiągnęły ogromne oszczędności.