Firma

Oferta

Szkolenia i doradztwo

LEAN TECH jest firmą świadczącą zarówno usługi szkoleniowe i doradcze. Zajmujemy się podnoszeniem efektywności, w szeroko rozumianym obszarze wytwarzania, począwszy od logistyki dostaw zewnętrznych, planowania, logistyki dostaw wewnętrznych, produkcji oraz magazynów. Na polskim rynku działamy od 8 lat. Przez ten okres mieliśmy okazję współpracować z wieloma klientami, zarówno dużymi korporacjami jak i firmami, których zatrudnienie nie przekraczało kilku osób. Takie spektrum klientów, a także liczba dni spędzonych nad projektami i szkoleniami czyni z nas wiarygodnych partnerów biznesowych, którzy poprzez swoje praktyczne doświadczenie służą radą, nawet w najbardziej skomplikowanych problemach w procesach wytwarzania

Nasz oferta skierowana jest do wszystkich szczebli zarządzania wyżej wymienionych obszarów działalności przedsiębiorstwa. Dla naszych klientów dostarczamy nowoczesne i sprawdzone w międzynarodowych i polskich przedsiębiorstwach metody poprawy organizacji wytwarzania.

  • Lean Manufacturing
  • Skuteczny lider na produkcji
  • Gra Symulacyjna Lean Manufacturing
  • Program SMED
  • System Kanban
  • Program 5S

Projekty POKL

W 2010 roku stworzyliśmy dział którego zadaniem jest przygotowanie projektów POKL ukierunkowanych na szkolenia, kursy zawodowe, zajęcia dodatkowe oraz staże dla szerokiego grona beneficjentów.
Dzięki pracy kompetentnych i zaangażowanych osób w krótkim czasie udało nam się pozyskać środki na realizacje przygotowanych przez nas projektów POKL.
Nawiązaliśmy również współpracę z wieloma firmami i instytucjami dzięki której możemy sprawnie realizować nasze projekty.
Jednocześnie zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkie zainteresowane firmy i instytucje które chciały by pozyskać środki UE na rozwój swój, swoich pracowników, uczniów lub inny cel.

 

O nas

Firma Lean Tech od 8 lat zajmuje się wdrożeniami i szkoleniami w tematyce LEAN, KAIZEN i 5S. Oferujemy szkolenia dla firm i zapewniamy kompleksowe doradztwo z zakresu wdrożenia Warsztatów Kaizen.

Jest to autorski program zawierający najlepsze techniki wybrane z Programów 5S, Lean Manufacturing i Kaizen.

Nasz program wdrożeniowy powstał w czasie wieloletnich prac.

Jego prostota i łatwość, z jaką podnosi zaangażowanie wszystkich pracowników firmy sprawia, że efekty są niemalże natychmiastowe.

Uniwersalność tego programu sprawia, że można go wdrożyć w każdej gałęzi przemysłu.

Firmy, które do tej pory skorzystały z naszych usług w niedługim czasie, przy minimalnych kosztach osiągnęły ogromne oszczędności.