Firma

Grawerowanie/Wycinanie

Grawerowanie laserowe jest tak proste jak drukowanie. Najpierw tworzymy projekt grawerunku w zwykle używanym programie graficznym (CorelDraw, Photoshop, AutoCAD, Illustrator, InkScape, itd.).

Następnie używamy sterownika drukarki, aby przesłać grafikę do lasera. Za naciśnięciem przycisku wybrany przez nas materiał jest grawerowany laserowo lub cięty laserowo zgodnie z zapisanymi ustawieniami.

W razie potrzeby można wykorzystać ustawienia zaawansowane w dostarczonym oprogramowaniu laserowym. Typy procesów, zapisane w sterowniku drukarki, znacznie ułatwiają codzienną pracę dzięki automatycznej optymalizacji procesów graficznych.

Ploter laserowy CO2 znajdzie zastosowanie przy cięciu oraz grawerowaniu różnorodnych materiałów takich jak: tworzywa sztuczne, guma, skóra, drewno, sklejka, korek, papier, tekstylia, oraz wszelkiego rodzaju laminaty grawerskie. Za pomocą tych urządzeń można również grawerować szkło, granit, marmur, jak również znakować metale powlekane lub czyste przy użyciu specjalnych past grawerskich. Oferowane przez nas plotery laserowe CO2 doskonale sprawdzają się nawet przy grawerowaniu precyzyjnych niewielkich elementów takich jak np. pieczątki, co świadczy o ich wysokiej precyzji działania.

O nas

Firma Lean Tech od 8 lat zajmuje się wdrożeniami i szkoleniami w tematyce LEAN, KAIZEN i 5S. Oferujemy szkolenia dla firm i zapewniamy kompleksowe doradztwo z zakresu wdrożenia Warsztatów Kaizen.

Jest to autorski program zawierający najlepsze techniki wybrane z Programów 5S, Lean Manufacturing i Kaizen.

Nasz program wdrożeniowy powstał w czasie wieloletnich prac.

Jego prostota i łatwość, z jaką podnosi zaangażowanie wszystkich pracowników firmy sprawia, że efekty są niemalże natychmiastowe.

Uniwersalność tego programu sprawia, że można go wdrożyć w każdej gałęzi przemysłu.

Firmy, które do tej pory skorzystały z naszych usług w niedługim czasie, przy minimalnych kosztach osiągnęły ogromne oszczędności.